28.05.2024

Ваші коментарі

Нет заголовка

Оценка 5 из 5
12.12.2021

Я сьогодні серфив в Інтернеті більше 4 годин, але жодної цікавої статті,
подібної до вашої, я так і не знайшов.
А це досить цінно для мене. На мій погляд Особисто на
мій погляд, якщо всі власники веб-сайтів та блогери будуть створювати
хороший контент, як і ви, інет буде набагато кориснішою, ніж будь-коли раніше

Isiah

Лікування онеміння пальців рук,болі у спині.

Оценка 5 из 5
17.10.2020

Хочу поділитися досвідом лікування у Олени Василівни.І чому вдячна долі за зустріч з нею!Я відчула біль у спині,оніміли пальці рук.Направили до невролога і хірурга.Сказали,що потрібно оперувати,якщо лікування не допоможе.Хірург направив до вертебролога,тому що зажатий нерв у хребті.Я стала шукати лікаря-вертебролога.Таким чином,я зустріла чудового лікаря Олену Василівну.Чесно кажучи,я не дуже вірила,що сеанси масажу мені допоможуть.Але після другого сеансу-значне покращення.З”явилась чутливість у пальцях,біль у спині стала проходити.Після 5 сеансу мій стан зовсім покращився:онеміння пройшло,біль пройшла,спина вирівнялась,загальний стан хороший.Я дуже вдячна Олені Василівні,що своїми золотими ручками,вона повернула мене до нормального життя і мені не зробили операцію,яка б могла закінчитися інвалідністю.Дякую Вам,Олено Василівно,за ваші чарівні руки,які творять чудеса і повертають нас до нормального життя.Бажаю Вам міцного здоров”я,благополуччя і успіхів у роботі,і особистому житті.

Надія

Нет заголовка

Оценка 5 из 5
31.05.2020

Посетила мед.центр “Радамед”, а именно косметолога Лесю Ковель. Выражаю огромную благодарность и неописуемый восторг от общения и работы косметолога. В руках специалиста я почувствовала себя абсолютно комфортно и спокойно. Искренне буду рекомендовать услуги Леси Ковель всем своим друзьям знакомым и коллегам. Спасибо огромное за профессионализм. Для людей косметолог настоящий кумир – Помогает моложе стать и веселее – Продолжайте и дальше менять этот мир – И тогда для всех нас он станет добрее. Желаю дальнейших успехов и процветания всему коллективу мед.центра “Радамед”.

Елена Владимировна

Нет заголовка

Оценка 0 из 5
21.05.2020

Звернулася до лікаря Олени Василівни Бібік, після того, як добре заклинило спину між лопатками та шиєю,ні повернутись,ні нахилитись без болі,доводилося повертатися всім корпусом.Але різкий біль змусив шукати вихід у терміновому порядку,випадково знайшла Олену Василівну і дуже рада нашому знайомству.
Як виявилося, причиною болі стало зміщення декількох хребців та сколіоз.
Різкий біль пройшов після першого сеансу.Налагодився сон,стала спокійна,зникла тревога.Бачу, що тіло вирівнялось,що дуже радує.Зараз завершуємо курс, закріплюємо результати.
Дуже дякую Вам Олено Василівно, та безмежно рада нашій зустрічі!!!

Наталія

Нет заголовка

Оценка 0 из 5
30.11.2018

На даний час перебуваю на програмi схуднення в “Радамед”.Менш нiж за два мiсяцi я схудла на 15 кг.За допомогою колективу медцентру,за такий короткий термiн менi вдалось те, що самостiйно не могла зробити багато рокiв.Завдяки Вам я iнакше почала ставитись не лише до свого харчування, а й до всього, що мене оточуе.Безмежно вдячна, за пророблену Вами роботу!Процвiтання Вам та побiльше клiентiв!

Zhanna