28.05.2024

Ультразвукова діагностика (УЗД)

Ультразвукова діагностика – один із найпоширеніших на сьогодні методів діагностики різних захворювань. Пройти процедуру УЗД у Вінниці ви можете у медичному центрі «Радамед».

Найчастіше на УЗД пацієнти приходять від профільних фахівців інших напрямів, коли ця процедура необхідна уточнення діагнозу. У нас ви можете пройти діагностику до відвідування консультації спеціаліста. Якщо на момент консультації у вас вже будуть результати дослідження, це заощадить час вам і вашому лікарю, дозволить швидше визначитися з постановкою діагнозу.

Наші переваги:

  • Професійна допомога на найвищому рівні. Всі лікарі, які працюють у нас, постійно підвищують кваліфікацію, проходячи стажування у найкращих російських клініках, беручи участь у міжнародних медичних конференціях.
  • Уважне ставлення персоналу. Виниклі питання ви можете поставити як лікарю, який безпосередньо проводить дослідження, так і адміністратору – вам обов’язково дадуть відповідь і роз’яснять незрозумілі моменти.
  • Широкі можливості. У нашому центрі працюють фахівці практично всіх напрямків, і якщо під час ультразвукового дослідження у вас було діагностовано те чи інше захворювання, ви можете одразу отримати консультацію одного з наших профільних фахівців.
  • Економія часу. Немає необхідності чекати процедури у чергах: ви можете записатися на УЗД на зручний для вас час, а результати процедури отримаєте на руки відразу після закінчення дослідження.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *