19.07.2024

Програма схуднення

Фахівці “РАДАМЕД” нормалізують вагу за новітніми методами.
Жир у тілі виявляють аналізатором обмінних процесів. За кордоном у кожній програмі схуднення застосовують аналіз складу тіла. Апаратом вимірюють у організмі вміст жиру, води, м’язової маси.

Єдиний такий аналізатор обмінних процесів з’явився у клініці “Радамед”.

Тепер ми можемо точно визначати причину ожиріння чи анорексії. Аналізатор допомагає також спостерігати, як відбувається лікування. Чи воно є досить ефективним, чи потребує коригування, – зазначає головний лікар клініки “Радамед” Світлана Іванюк. – Звертаються люди, які вже намагалися скидати чи набирати вагу в інших фірмах. Після успішних результатів через деякий час вони знову поверталися до своєї ваги. Або ще й хвороби виникали. Утримати вагу, коли пройшов курс її нормалізації, та допомагає наш аналізатор. Ми стежимо за пацієнтом, як він худне. Бачимо, що відбувається у нього всередині. Отже, контролюємо весь процес лікування. Якщо всі показники у нормі, підтримувати форму буде легко, без особливих зусиль.

Апарат схожий на кардіограф. На руки та ноги пацієнта чіпляють клеми із проводами.

– Для пацієнта це абсолютно безболісно. Результати бачимо на моніторі. Якщо бракує активної клітинної маси, тобто. м’язів, призначаємо білкову дієту та фізичні вправи, – наголошує дієтолог та рефлексотерапевт клініки “Радамед” Олеся Мазяр. – Буває, в організмі людини накопичується більше води, ніж жиру. Тоді звичайні призначення не матимуть ефекту, потрібна метаболічна дієта. Коли переважає жир, пацієнт одержує комплексне лікування. З ним працюють психотерапевт, ендокринолог, дієтолог. Обов’язково робимо ультразвукову діагностику внутрішніх органів та щитовидки. Також проводимо всебічний аналіз крові. Зайва вага або її недолік може спричинити супутні захворювання. І навпаки, через порушення в роботі внутрішніх органів людина може худнути або одужувати.

Після курсу лікування роблять повторну діагностику на аналізаторі.

– Бачимо, як змінюється стан пацієнта. Якщо вміст жирів, рідини та м’язів наближається до оптимальних значень, значить лікуємо правильно, – каже Світлана Михайлівна. – Цей аналізатор незамінний для діабетиків та гіпертоніків, які хочуть скинути вагу. Адже їм до дієт потрібно братися обережно, враховуючи обмеження у харчуванні та фізичних вправах. Те саме стосується людей із хронічними хворобами. Аналізатор допоможе побачити перебіг лікування.

Обстеження безпечне для вагітних та тих, хто хоче мати дітей. Спортсмени завдяки апарату дізнаються, як краще збільшити м’язову масу.

– Іноді м’язи не ростуть, тому що у клітинах не вистачає жиру чи води. Щоб їх поновити, потрібно сісти на спеціальну дієту, – продовжує Олеся Володимирівна. – Коли до вирішення проблеми підходити у комплексі, шукати її першопричину, лікувати супутні хвороби, результат перевершить усі очікування. У нас був пацієнт, який лікував безплідність. Після обстеження виявилося, що він має багато жіночих гормонів. Тож мав ожиріння. Коли скинув вагу, гормональне тло нормалізувалося. Нині є дитина. Ще одна пацієнтка перестала користуватися аерозолем. Хворіла на бронхіальну астму. Разом із втраченими 33 кілограмами у неї припинилися напади ядухи.

50-річна Лідія Кухар із села Славне Липовецького району схудла на 30 кг.

– Як на світ народилася. То апарат показав, що в мене мало м’язів. Значить, треба зарядку частіше робити та дотримуватися білкової дієти, – каже жінка. – Щоправда, лікар попередив, що у моєму віці вже важко тримати тіло у тонусі. М’язи надто пухкі. Додатково проходжу акупунктуру, щоб печінка та підшлункова активніше працювали. Головне, що вже не хочу постійно жувати. Навіть не тягне відчиняти холодильник. І легко почало ходити. Бігаю цілий день і ноги не болять. Помолодшала – чоловіки мені компліменти кажуть. Одяг став великим, мінятиму гардероб. Купила вже одну сукню, кажуть, що в ній на 40 років виглядаю.

Самостійно скидати вагу не рекомендуємо. Вилучення продуктів із раціону може призвести до порушення обміну речовин, – додає Світлана Іванюк. – У нас призначають збалансовану дієту та комплексну програму схуднення. Апарат покаже, що відновлювати – водний чи жировий баланс, чи м’язову масу. І як правильно зберегти результат?