28.05.2024

Біоімпедансометрія

аналіз складу тіла. 

У повсякденній практиці лікаря-ендокринолога доводиться стикатися не тільки з різними захворюваннями органів внутрішньої секреції, але і з порушеннями обміну речовин або метаболізму.

Загалом метаболізм – це сукупність біохімічних процесів, з допомогою яких організм перетворює білки, жири, вуглеводи на необхідну життя енергію. Численні вітаміни та мікроелементи служать прискорювачами цих процесів перетворення.

До основних факторів, що провокують метаболічні зрушення, відносяться спадкова схильність, стреси, бактеріальні, вірусні та паразитарні інвазії, несприятлива екологічна ситуація, що провокує різні метаболічні дефіцити.

І тут нам на допомогу приходить сучасна неінвазивна медична діагностична технологія комплексної оцінки жирового, білкового та водно-сольового обмінів – біоімпедансометрія (БІМ).

 

ЩО ТАКЕ БІОІМПЕДАНСОМЕТРІЯ

Біоімпедансометрія – сучасний високоточний метод визначення складу тіла людини.

Більшість жінок у всьому світі хоче схуднути, а більшість чоловіків – накачатися. Коли ми починаємо посилено займатися собою і через деякий час помічаємо результати, але чи варто довіряти зовнішнім вимірам – вимірам об’ємів та зважуванню? Цілком можливо, що пішла м’язова маса, а жирова так і залишилася. Або приріст біцепсів не м’язовий, а жировий.

Допомогти розібратися в цьому зможе біоімпедансометрія.