19.07.2024

Ваши комментарии

  Добавить коментарий


  Оценка 5 из 5
  12.12.2021

  Я сьогодні серфив в Інтернеті більше 4 годин, але жодної цікавої статті,
  подібної до вашої, я так і не знайшов.
  А це досить цінно для мене. На мій погляд Особисто на
  мій погляд, якщо всі власники веб-сайтів та блогери будуть створювати
  хороший контент, як і ви, інет буде набагато кориснішою, ніж будь-коли раніше

  Isiah
  Оценка 5 из 5
  17.10.2020

  Хочу поділитися досвідом лікування у Олени Василівни.І чому вдячна долі за зустріч з нею!Я відчула біль у спині,оніміли пальці рук.Направили до невролога і хірурга.Сказали,що потрібно оперувати,якщо лікування не допоможе.Хірург направив до вертебролога,тому що зажатий нерв у хребті.Я стала шукати лікаря-вертебролога.Таким чином,я зустріла чудового лікаря Олену Василівну.Чесно кажучи,я не дуже вірила,що сеанси масажу мені допоможуть.Але після другого сеансу-значне покращення.З»явилась чутливість у пальцях,біль у спині стала проходити.Після 5 сеансу мій стан зовсім покращився:онеміння пройшло,біль пройшла,спина вирівнялась,загальний стан хороший.Я дуже вдячна Олені Василівні,що своїми золотими ручками,вона повернула мене до нормального життя і мені не зробили операцію,яка б могла закінчитися інвалідністю.Дякую Вам,Олено Василівно,за ваші чарівні руки,які творять чудеса і повертають нас до нормального життя.Бажаю Вам міцного здоров»я,благополуччя і успіхів у роботі,і особистому житті.

  Надія
  Оценка 5 из 5
  31.05.2020

  Посетила мед.центр «Радамед», а именно косметолога Лесю Ковель. Выражаю огромную благодарность и неописуемый восторг от общения и работы косметолога. В руках специалиста я почувствовала себя абсолютно комфортно и спокойно. Искренне буду рекомендовать услуги Леси Ковель всем своим друзьям знакомым и коллегам. Спасибо огромное за профессионализм. Для людей косметолог настоящий кумир — Помогает моложе стать и веселее — Продолжайте и дальше менять этот мир — И тогда для всех нас он станет добрее. Желаю дальнейших успехов и процветания всему коллективу мед.центра «Радамед».

  Елена Владимировна
  Оценка 0 из 5
  21.05.2020

  Звернулася до лікаря Олени Василівни Бібік, після того, як добре заклинило спину між лопатками та шиєю,ні повернутись,ні нахилитись без болі,доводилося повертатися всім корпусом.Але різкий біль змусив шукати вихід у терміновому порядку,випадково знайшла Олену Василівну і дуже рада нашому знайомству.
  Як виявилося, причиною болі стало зміщення декількох хребців та сколіоз.
  Різкий біль пройшов після першого сеансу.Налагодився сон,стала спокійна,зникла тревога.Бачу, що тіло вирівнялось,що дуже радує.Зараз завершуємо курс, закріплюємо результати.
  Дуже дякую Вам Олено Василівно, та безмежно рада нашій зустрічі!!!

  Наталія
  Оценка 0 из 5
  30.11.2018

  На даний час перебуваю на програмi схуднення в «Радамед».Менш нiж за два мiсяцi я схудла на 15 кг.За допомогою колективу медцентру,за такий короткий термiн менi вдалось те, що самостiйно не могла зробити багато рокiв.Завдяки Вам я iнакше почала ставитись не лише до свого харчування, а й до всього, що мене оточуе.Безмежно вдячна, за пророблену Вами роботу!Процвiтання Вам та побiльше клiентiв!

  Zhanna
  Оценка 0 из 5
  29.11.2018

  Вітання! Хочу висловити вдячність дієтологам клініки!
  Звернулися з доньою-підлітком (14 років), оскільки самостійно не могли справитися з надлишком ваги.
  Комплексний підхід усіх фахівців, а особливо Світлани Михайлівни дали блискучі, стрункі, результати — за 2 місяці майже 15 кг.!!!!!!
  Вдячна колективу Радамед за людяність і професіоналізм . Дитина задоволена, а відповідно і я.
  ДЯекю!!

  Юлія
  Оценка 5 из 5
  18.04.2018

  Доброго дня хочу залишити позитивний відгук про мед центр Радамед. Я звернулася 4 місяці назад, і я вже схудла на 13кг, і на цьому не зупиняюсь. Дуже чудовий колектив, кожен лікар дуже уважний та компетентний, велика підримка у всьому, а особливо для мене важлива психологічна, мені відкрилися двері в новий світ, відкрилося друге дихання… правда тепер треба повністю міняти свій гардероб і я дуже цьому рада) )дуже рекомендую, всім хто страждає зайвою вагою. Я не просто схудла, я стала здоровішою) і за це я дякую Радамеду!

  Марина Волосович
  Оценка 5 из 5
  28.02.2018

  Марія Петрівна 68 р.н., страждала від болю в спині. У плечі тиск постійно скакав то в гору, то в вниз.
  Я вважала, що проблеми з сердцем та невралгія, стенокардія напруження, остехондроз.
  Та лікування в різних спеціалістах не давало ніякого результату. Аж поки не пройшла курс лікування у лікаря вертебролога Олени Василівни Бібік.
  Результат: Нормалізувався тиск, болі в спині зникли, стенокардія зникла.
  Дуже-дуже дякую Олені Василівні.
  З Повагою Марія Петрівна.

  Марія Петрівна
  Оценка 5 из 5
  19.01.2018

  Добрый день!
  Хочу поделиться методом лечения сколиоза. Моей дочери сейчас 15 лет. В 12 лет диагноз «сколиоз» для меня звучал страшно: искривление в верхнем отделе позвоночника 23% и в нижнем18%.Дочка жаловалась на постоянные боли в спине, одышку, запоры, боли в животе, нерегулярные месячные. Врач спросил: куда Мама смотрела, что такое допустила? Ребёнок ходил делал специальные упражнения в один из спортзалов в городе, результаты были. Спина выравнивалась, но медленно. Познакомились с Еленой Васильевной. При осмотре врач определила ко всему еще укорочение правой ноги 1,3 см. Дочь прошла курс лечения. Раз в две недели на постоянной основе дочь на массаже. Результаты великолепные. Лопатки выравнялись, изгиб позвоночника существенно уменьшился, прошли запоры и боли, месячные регулярные, укорочения ноги нет. Девочка лучше себя чувствует: сидит в школе 7-8 уроков, раньше после 3 урока была боль в спине, тяжело было досидеть уроки. Рекомендую людям, страдающим такой болезнью, пройти курс лечения у этого великолепного врача и ощущать комфорт здорового позвоночника. Обязательно проходим повторные курсы лечения плюс ежедневно зарядка. Будьте здоровы!

  Елена
  Оценка 5 из 5
  21.11.2017

  Хочу залишити свій позитивний відгук що до клініки «Радамед», а особливо подякувати гінекологу-ендокринологу Вдовиченко М.М. Саме завдяки його професіоналізму вдалося завагітніти за 2 цикли, хоча за прогнозами інших лікарів нашого міста на це було мало надії. Переважно всі вони призначають довготривале та затратне лікування, яке в результаті можливо комусь і допоможе, а можливо і ні. Микола Миколайович в перший цикл провів діагностику та виявив причину, а вже у другий цикл, завдяки його схемі лікування, тест на вагітність показав довгоочікувані 2 смужки. Спасибі за привітність та підтримку Ларисі на рецепції. Все підкаже і розкаже. Вдячних вам пацієнтів і міцного здоров’я. Дякую за подароване щастя клініці «Радамед»!

  Тетяна
  Оценка 5 из 5
  18.02.2017

  З великою вдячнісьтю до лікаря уролога Дідуха С.Г.,
  Тут одержав результат після призначенного лікування. Нуколи не писав відгуків, а в цьому випадку не зміг промовчати. Дякую за допомогу.

  Олексій
  Оценка 5 из 5
  13.02.2017

  Очень понравилась организация программы похудения.В процессе обследования у меня нашли проблему со щитовидной железой ,подключили эндокринолога,похудела на 6 кг(лечение только начала),отношение очень внимательное ,специалисты постоянно перезванивают,спасибо за професиональный подход.

  инна
  Оценка 0 из 5
  13.01.2017

  Щиро вдячна клініці «Радамед»! Особливо лікарю гінекологу-ендокринологу
  Вдовиченко М.М. за індивідуальний підхід до пацієнтів.
  Завдяки лікуванню чекаємо малюка. Ми з чоловіком протягом двох років планували завагітніти, але то були марні спроби…
  Після трьохмісячного курсу лікування у Миколи Миколайовича з’явився результат.
  Дякуємо за турботу і підтримку та кваліфікованих лікарів!!!

  Тетяна
  Оценка 5 из 5
  20.09.2016

  Спробувала худнути за програмою клініки «Радамед». Результат вражаючий. Велика вдячність лікарям за їх професіоналізм. Особливо спасибі лікарю Мазяр О.В.за знання своєї справи, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Раджу всім, хто ще вагається боротися з зайвою вагою. Клініка «Радамед» допоможе Вам у вирішенні ваших проблем.

  Інна
  Оценка 0 из 5
  11.09.2016

  Вдячна фахівцям клініки «Радамед» за професійне ставлення до пацієнтів, за індивідуальний підхід в роботі. Велике спасибі лікарю-дієтолог у Мазяр Олесі Володимирівній за професійність, терпіння та вміння знайти компроміс в роботі з пацієнтами. Раджу і іншим звертатись до центру «Радамед»

  Козак Ольга
  Оценка 5 из 5
  11.08.2016

  Дуже дякую фахівцям за гарне ставлення до пацієнтів. За гарну організацію роботи центру. Вічливі, уважні дівчата на рецепції. А Олесі Володимирівній велике дякую за терпіння, вміння вилухати, співчувати — чудовий фахівець, знає свою справу, розуміє і находить підхід до кожного. Приємно приходити до центру. Маю надію на результат!

  Інна
  Оценка 0 из 5
  24.06.2016

  Была на днях.Холод собачий!!!!!Так ие деньжищи берут за всё,а отопление не включают!!!!!На вопрос почему так холодно,и доктор, и администратор пожали плечами!!!!!Ног и моей там не будет!!!!

  Маша
  Оценка 0 из 5
  17.06.2016

  Прийшла в Радамед, щоб розібратися з скаргами по великій вазі. А тут я не чекала на такий великий спектр інформації — одержала консультацію по психологічному аналізу ( зрозуміла як я повинна будувати відношення з рідними і близькими) , і на УЗІ виявлені камінчики в жовчному, пояснили причину затримки води, і пройшла навчання як правильно харчуватись і даже навіть як мати своє особисте захоплення. Моє життя зовсім змінилось! Це говорять всі оточуючі, справа не тільки в мінус 18 кг за 4 місіця, а в зміні мого підхода до життя! Дякую всім в Радамеді, особисто Світлані Михайл

  Олена
  Оценка 0 из 5
  11.04.2016

  Здравствуйте! У меня есть к Вам маленькое замечание…раз у Вас сайт оформлен на русском языке, будьте добры перевести на русский, информацию в прайс листе! Заранее Вам благодарен

  Анатолий

  Ответ из Радамед

  Здравствуйте Анатолий! Наш сайт действительно написан на русском языке, так как в нашем регионе очень много русскоязычного населения. И поэтому для удобства и комфорта наших посетителей мы предоставляем нашу информацию исключительно на русском языке. Но так как мы живем на Украине, и государственный язык все таки является «украинский», мы имеем полное право, информацию предоставлять на государственном украинском языке. Спасибо за понимание. Администрация сайта.

  Оценка 0 из 5
  10.09.2015

  Як можна дізнатись ціни на послуги?

  Аня

  Ответ из Радамед

  Ув посетители Нашего сайта спасибо за заданные вопросы. Всю информацию о ценах на Наши услуги Вы можете получить связавшись с Нашим администратором по контактам указанных на Нашем сайте.:(0432) 56-23-23;(067) 680-06-51;(093) 59-02-089. Всегда будем рады Вам помочь!

  Оценка 0 из 5
  10.06.2014

  Киевстар через 10 минут отключили, а городской занят. Час. А ведь хотели записаться к врачу. Очень жаль, что висят на телефоне.

  Оксана Лукьянчук

  Ответ из Радамед

  Ув.Оксана!Обычн о мы отвечаем на все неотвеченные звонки в обязательном порядке! Наша клиника работает с 10-00 до 18-00. Приём звонков с 10-00! Звоните будем рады ответить на все ваши вопросы! Администратор

  Оценка 5 из 5
  01.06.2014

  за квалифицированный подход к моей проблеме. Очень советую этот медцентр Радамед здесь специалисты которые вам помогут.

  сергей
  Оценка 5 из 5
  31.05.2014

  Лікар-дієтолог( Олеся Володимирівна)- супер!!!Дуже уважна і розумна.Дякую їй дуже

  Олена
  Оценка 5 из 5
  27.05.2014

  Очень понравилось отношение мед персонала к пациентам!!!Рек омендую это лечебное заведение!

  Александр
  Оценка 5 из 5
  06.04.2014

  Дуже сподобалось відношення медперсоналу! Велика подяка лікарю УЗД Зоричу Д.Б

  Ольга
  Оценка 0 из 5
  03.09.0216

  В мед. центр Радамед обратилась потому, что уже устала сама безрезультатно бороться с лишним весом. С детства всегда была полненькой и от этого у меня было и сейчас много комплексов. Худеть, конечно, нужно уметь. Всегда, я считаю, нужно обращаться к специалистам. Я решила, что пойду в Радамед потому, что все мои попытки самостоятельного похудения не обвенчались успехом. В Радамеде побывав у диетолога, пройдя все осмотры и сдав все анализы, я поняла, что я делала не правильно. Изначально нужно определить проблему, от чего полнота, тем более, что я была полненькая с детства. Это уже было понятно, что что-то не так изнутри. В общем в Радамеде, благодаря диетологам, специалистам гастроэнтеролог ам, эндокринологам и гинекологам, я похудела за полгода на 25 кг. И сейчас хорошо выгляжу и научилась всему необходимому для того, чтобы вес не вернулся обратно. Спасибо всем специалистам, которые мне уделили столько внимания, за помощь.

  Кристина