Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Комментарии   

0 #36 Ваши коментарииCindy 27.08.2021 08:14
A couple of type seasons previous we noticed this particular trend booming.


Here is my homepage: Herve leger Blog: https://www.herveleger.best/dresses/
Цитировать
+1 #35 Лікування онеміння пальців рук,болі у спині.Надія 17.10.2020 07:29
Хочу поділитися досвідом лікування у Олени Василівни.І чому вдячна долі за зустріч з нею!Я відчула біль у спині,оніміли пальці рук.Направили до невролога і хірурга.Сказали,що потрібно оперувати,якщо лікування не допоможе.Хірург направив до вертебролога,тому що зажатий нерв у хребті.Я стала шукати лікаря-вертебролога.Таким чином,я зустріла чудового лікаря Олену Василівну.Чесно кажучи,я не дуже вірила,що сеанси масажу мені допоможуть.Але після другого сеансу-значне покращення.З"явилась чутливість у пальцях,біль у спині стала проходити.Після 5 сеансу мій стан зовсім покращився:онеміння пройшло,біль пройшла,спина вирівнялась,загальний стан хороший.Я дуже вдячна Олені Василівні,що своїми золотими ручками,вона повернула мене до нормального життя і мені не зробили операцію,яка б могла закінчитися інвалідністю.Дякую Вам,Олено Василівно,за ваші чарівні руки,які творять чудеса і повертають нас до нормального життя.Бажаю Вам міцного здоров"я,благополуччя і успіхів у роботі,і особистому житті.
Цитировать
0 #34 Ваши коментарииEmanuel 02.10.2020 20:30
The sun shades add a enjoyable element and her chunky platforms retains
the look stylish.

Feel free to visit my web site :: cheap black bandage dress: https://www.herveleger.best/dresses/
Цитировать
0 #33 РекомендуюЕлена Владимировна 31.05.2020 17:59
Посетила мед.центр "Радамед", а именно косметолога Лесю Ковель. Выражаю огромную благодарность и неописуемый восторг от общения и работы косметолога. В руках специалиста я почувствовала себя абсолютно комфортно и спокойно. Искренне буду рекомендовать услуги Леси Ковель всем своим друзьям знакомым и коллегам. Спасибо огромное за профессионализм. Для людей косметолог настоящий кумир - Помогает моложе стать и веселее - Продолжайте и дальше менять этот мир - И тогда для всех нас он станет добрее. Желаю дальнейших успехов и процветания всему коллективу мед.центра "Радамед".
Цитировать
0 #32 Вдячна за лікування!Наталія 21.05.2020 18:44
Звернулася до лікаря Олени Василівни Бібік, після того, як добре заклинило спину між лопатками та шиєю,ні повернутись,ні нахилитись без болі,доводилося повертатися всім корпусом.Але різкий біль змусив шукати вихід у терміновому порядку,випадково знайшла Олену Василівну і дуже рада нашому знайомству.
Як виявилося, причиною болі стало зміщення декількох хребців та сколіоз.
Різкий біль пройшов після першого сеансу.Налагодився сон,стала спокійна,зникла тревога.Бачу, що тіло вирівнялось,що дуже радує.Зараз завершуємо курс, закріплюємо результати.
Дуже дякую Вам Олено Василівно, та безмежно рада нашій зустрічі!!!
Цитировать
0 #31 Позитивний відгукОлена 17.06.2019 16:11
Прийшла в Радамед, щоб розібратися з скаргами по великій вазі. А тут я не чекала на такий великий спектр інформації — одержала консультацію по психологічному аналізу ( зрозуміла як я повинна будувати відношення з рідними і близькими) , і на УЗІ виявлені камінчики в жовчному, пояснили причину затримки води, і пройшла навчання як правильно харчуватись і даже навіть як мати своє особисте захоплення. Моє життя зовсім змінилось! Це говорять всі оточуючі, справа не тільки в мінус 18 кг за 4 місіця, а в зміні мого підхода до життя! Дякую всім в Радамеді, особисто Світлані Михайлівні, Анні Вячеславовні, адміністратору Ларисі! Ви робите дуже гарну справу!
Цитировать
0 #30 СайтЕлень 02.06.2019 17:09
Откройте ваш сайт на мобильном устройстве. Вот где жуть то. Увольте своего веб-мастера!
Цитировать
+1 #29 Позитивний вiдгукZhanna 29.11.2018 18:06
На даний час перебуваю на програмi схуднення в "Радамед".Менш нiж за два мiсяцi я схудла на 15 кг.За допомогою колективу медцентру,за такий короткий термiн менi вдалось те, що самостiйно не могла зробити багато рокiв.Завдяки Вам я iнакше почала ставитись не лише до свого харчування, а й до всього, що мене оточуе.Безмежно вдячна, за пророблену Вами роботу!Процвiтання Вам та побiльше клiентiв!
Цитировать
0 #28 RE: Ваши коментарииЮлія 29.11.2018 13:04
Вітання! Хочу висловити вдячність дієтологам клініки!
Звернулися з доньою-підлітком (14 років), оскільки самостійно не могли справитися з надлишком ваги.
Комплексний підхід усіх фахівців, а особливо Світлани Михайлівни дали блискучі, стрункі, результати - за 2 місяці майже 15 кг.!!!!!!
Вдячна колективу Радамед за людяність і професіоналізм . Дитина задоволена, а відповідно і я.
ДЯекю!!
Цитировать
0 #27 RE: Ваши коментарииМарина Волосович 18.04.2018 20:05
Доброго дня хочу залишити позитивний відгук про мед центр Радамед. Я звернулася 4 місяці назад, і я вже схудла на 13кг, і на цьому не зупиняюсь. Дуже чудовий колектив, кожен лікар дуже уважний та компетентний, велика підримка у всьому, а особливо для мене важлива психологічна, мені відкрилися двері в новий світ, відкрилося друге дихання... правда тепер треба повністю міняти свій гардероб і я дуже цьому рада) )дуже рекомендую, всім хто страждає зайвою вагою. Я не просто схудла, я стала здоровішою) і за це я дякую Радамеду!
Цитировать
0 #26 Слова вдячностіМарія Петрівна 28.02.2018 08:34
Марія Петрівна 68 р.н., страждала від болю в спині. У плечі тиск постійно скакав то в гору, то в вниз.
Я вважала, що проблеми з сердцем та невралгія, стенокардія напруження, остехондроз.
Та лікування в різних спеціалістах не давало ніякого результату. Аж поки не пройшла курс лікування у лікаря вертебролога Олени Василівни Бібік.
Результат: Нормалізувався тиск, болі в спині зникли, стенокардія зникла.
Дуже-дуже дякую Олені Василівні.
З Повагою Марія Петрівна.
Цитировать
+1 #25 RE: Ваши коментарииЕлена 19.01.2018 08:13
Добрый день!
Хочу поделиться методом лечения сколиоза. Моей дочери сейчас 15 лет. В 12 лет диагноз «сколиоз» для меня звучал страшно: искривление в верхнем отделе позвоночника 23% и в нижнем18%.Дочка жаловалась на постоянные боли в спине, одышку, запоры, боли в животе, нерегулярные месячные. Врач спросил: куда Мама смотрела, что такое допустила? Ребёнок ходил делал специальные упражнения в один из спортзалов в городе, результаты были. Спина выравнивалась, но медленно. Познакомились с Еленой Васильевной. При осмотре врач определила ко всему еще укорочение правой ноги 1,3 см. Дочь прошла курс лечения. Раз в две недели на постоянной основе дочь на массаже. Результаты великолепные. Лопатки выравнялись, изгиб позвоночника существенно уменьшился, прошли запоры и боли, месячные регулярные, укорочения ноги нет. Девочка лучше себя чувствует: сидит в школе 7-8 уроков, раньше после 3 урока была боль в спине, тяжело было досидеть уроки. Рекомендую людям, страдающим такой болезнью, пройти курс лечения у этого великолепного врача и ощущать комфорт здорового позвоночника. Обязательно проходим повторные курсы лечения плюс ежедневно зарядка. Будьте здоровы!
Цитировать
+1 #24 Слова вдячностіТетяна 21.11.2017 17:40
Хочу залишити свій позитивний відгук що до клініки «Радамед», а особливо подякувати гінекологу-ендокринологу Вдовиченко М.М. Саме завдяки його професіоналізму вдалося завагітніти за 2 цикли, хоча за прогнозами інших лікарів нашого міста на це було мало надії. Переважно всі вони призначають довготривале та затратне лікування, яке в результаті можливо комусь і допоможе, а можливо і ні. Микола Миколайович в перший цикл провів діагностику та виявив причину, а вже у другий цикл, завдяки його схемі лікування, тест на вагітність показав довгоочікувані 2 смужки. Спасибі за привітність та підтримку Ларисі на рецепції. Все підкаже і розкаже. Вдячних вам пацієнтів і міцного здоров’я. Дякую за подароване щастя клініці «Радамед»!
Цитировать
0 #23 ПодякаОлексій 18.02.2017 14:22
З великою вдячнісьтю до лікаря уролога Дідуха С.Г.,
Тут одержав результат після призначенного лікування. Нуколи не писав відгуків, а в цьому випадку не зміг промовчати. Дякую за допомогу.
Цитировать
+3 #22 Мне понравилосьинна 13.02.2017 14:17
Очень понравилась организация программы похудения.В процессе обследования у меня нашли проблему со щитовидной железой ,подключили эндокринолога,похудела на 6 кг(лечение только начала),отношение очень внимательное ,специалисты постоянно перезванивают,спасибо за професиональный подход.
Цитировать
+4 #21 ПодякаТетяна 13.01.2017 13:45
Щиро вдячна клініці "Радамед"! Особливо лікарю гінекологу-ендокринологу
Вдовиченко М.М. за індивідуальний підхід до пацієнтів.
Завдяки лікуванню чекаємо малюка. Ми з чоловіком протягом двох років планували завагітніти, але то були марні спроби...
Після трьохмісячного курсу лікування у Миколи Миколайовича з'явився результат.
Дякуємо за турботу і підтримку та кваліфікованих лікарів!!!
Цитировать
+1 #20 Замечание! Не, на Украине, а в Украине!Андрей 03.10.2016 11:57
Предедущий дизайн Вашего сайта, был намного интересней!
Цитировать
+2 #19 Ваши коментарииІнна 20.09.2016 17:41
Спробувала худнути за програмою клініки "Радамед". Результат вражаючий. Велика вдячність лікарям за їх професіоналізм. Особливо спасибі лікарю Мазяр О.В.за знання своєї справи, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Раджу всім, хто ще вагається боротися з зайвою вагою. Клініка "Радамед" допоможе Вам у вирішенні ваших проблем.
Цитировать
0 #18 Ваши коментарииКозак Ольга 11.09.2016 14:40
Вдячна фахівцям клініки "Радамед" за професійне ставлення до пацієнтів, за індивідуальний підхід в роботі. Велике спасибі лікарю-дієтолог у Мазяр Олесі Володимирівній за професійність, терпіння та вміння знайти компроміс в роботі з пацієнтами. Раджу і іншим звертатись до центру "Радамед"
Цитировать
+1 #17 Замечание! Не, на Украине, а в Украине!Андрей 11.09.2016 11:52
Цитирую Администратор:
Цитирую Анатолий:
Здравствуйте! У меня есть к Вам маленькое замечание...раз у Вас сайт оформлен на русском языке, будьте добры перевести на русский, информацию в прайс листе! Заранее Вам благодарен!

Здравствуйте Анатолий!Наш сайт действительно написан на русском языке, так как в нашем регионе очень много русскоязычного населения. И поэтому для удобства и комфорта наших посетителей мы предоставляем нашу информацию исключительно на русском языке. Но так как мы живем на Украине, и государственный язык все таки является "украинский", мы имеем полное право, информацию предоставлять на государственном украинском языке. Спасибо за понимание. Администрация сайта.
Цитировать